Doradztwo inwestycyjne

Inwestycje w nieruchomości uważa się za jedne z najlepszych i najbezpieczniejszych. Dotyczy to zwłaszcza inwestycji w regionie, biorąc pod uwagę gwałtownie rosnące ceny nieruchomości w Europie Środkowej, cały czas odbiegające jeszcze od poziomu cen w Europie Zachodniej.

Profesjonalne standardy 

To co nas odróżnia od innych pośredników, to osobiste zaangażowanie przy każdym projekcie licencjonowanego pośrednika i prawnika, a nie – jak to często bywa na rynku – młodych i niedoświadczonych asystentów. Wysoka jakość naszej obsługi wynika także z faktu, iż do naszej oferty włączamy tylko wybrane projekty i nieruchomości, które mogliśmy pod każdym względem sprawdzić.

Analiza Rynkowa

Dzięki znajomości polskiego rynku oraz oczekiwań zagranicznych inwestorów nasi analitycy dostarczają raportów niezbędnych deweloperom i indywidualnym inwestorom, dotyczących rynku nieruchomości w Polsce, bądź danym regionie.

Wycena

Aby dać naszemu Klientowi gwarancję, że jego wybór jest optymalny, Property Point dokonuje niezależnych wycen nieruchomości. W przypadku, gdy inwestycja wymaga wsparcia ze strony dodatkowych specjalistów, kontaktujemy Klienta z zewnętrznymi ekspertami, takimi jak wykwalifikowani inżynierowie budowlani, architekci, rzeczoznawcy ds. wycen majątku ruchomego i inni. Przygotowujemy kompleksowe analizy, zarówno dla kredytodawców, pragnących ustalić wartość zabezpieczenia, dla inwestorów, lub osób fizycznych ubiegających się o pożyczkę na zakup nieruchomości o charakterze komercyjnym lub mieszkaniowym.

Rentowność

Kwestią kluczową w celu uzyskania najwyższej rentowności tego typu inwestycji jest dobór właściwej nieruchomości. Property Point pomaga swoim Klientom dokonać wyboru nieruchomości, w którą mogą zainwestować, a następnie również doradza pod kątem działań zapewniających rentowność inwestycji. Doradzamy naszym Klientom jak wynajmować i administrować nieruchomościami, a także zapewniamy doradztwo prawne i podatkowe, dzięki któremu nasi Klienci mogą generować oszczędności i uzyskać korzystne długoterminowe wpływy z inwestycji. Na życzenie, doradzamy przy tworzeniu odpowiednich struktur podatkowych, w tym na poziomie międzynarodowym.

Osoba do kontaktu

Adam Morawski